į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Prekių katalogas » Skerdyklai ir išpjaustymui

Kaina: - EUR
Kiekis

Šlapio šlifavimo ir galandinimo įrenginys SM-200 yra pritaikytas galąsti dideliam skaičių įvairiausių peilių.
- Įvairių paviršių kuterio peilius, rankinius peilius jūs galasite ant ant galandinimo juostos. Profiliuotos gumos besiliečiantis diskas ant kurio juda šlapio galandinimo juosta leidžia pasirinkti teisingą galandinimo atstumą su peiliu.
- Netgi ir rimtai pažeisti pjovimo įrankių paviršiai bus lengvai atstatomi. Apskritiems pjovimo diskams yra naudojamas taip vadinamas puodelio formas galandinimo diskas.
- Poliravimas ir blizginimas pjaunamos dalies kampo atliekamas su poliravimo šepečiu – disku. Tai leidžia tarsi fiksuoti pjovimo kampą ilgesniam darbo laikui.
- Tvirtinimo įrankiai skirti įrengimų peiliams fiksuoti su tikslu išgauti prestižišką, tikslų peilio galandinimo kampą. Tai tarsi saugo eikvojamą energiją tikslaus galandinimo metu ir leidžia be nuovargio pasiekti reikiamą rezultatą.
 

Su pilna gama reikalingų priedų SM-200 pilnai išpildys jūsų keliamus uždavinius bei poreikius kas liečia peiliu šlifavimą ir galandinimą. Tvirtinimo įrankiai yra pasirenkami atitinkamai turimiems jūsų įrengimų peiliams.

Įrengimas komplektuojas: rėminiu stalu bei talpa aušinimo vandeniui,  aukščio fiksavimo įrenginys,  dvigubas šlifavimo svertas, galandinimo diskui pagrindas, universalus laikiklis UB3F-XL darbui su šlifavimo juosta,  universalus ranka - laikiklis diskui.

Kuterio peilių tvirtinimo įrankiai ir diskinių peilių fiksavimo diskas  pagal pasirinkimą.