į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Įrengimai » Kubelių pjaustymo įrengimai
Pjaustymo įrenginys SR 2 Turbo Hightech

Euro dėžių su produktu kėlimo sistema

Skirta euro dėžių su vežimėliu pakėlimui į reikiamą padavimo juosto aukštį, kad palengvinti ir nestabdyti pjaustomo produkto padavimą į įrengimą, tuo būdu neprarandant našumo ir darbingumo energijos. Viskas vykdoma programuotu būdu.

 

Išimamas išleidimo transporteris

Galutinis produktas diržu juda į reikiamą darbinį aukštis, priešais operatorių, kuris gali atlikti vizualinį patikrinimą. Prisitaiko prie dėžės dydžio arba į standartinį 200 litrų vežimėlį, o tai pagreitina darbą, nereikalinga nešioti daug dėžučių. Transporteris išimamas per 10 sekundžių ir lengvai valomas.

 

Valdymas personaliniu kompiuteriu

Vis vien koks yra produktas, kompiuterius be įsikišimo preciziškai sinchronizuoja įrenginio judesius ir dalies sekundės pakanka aktyvuoti tai ir gauti reikiamą eigos rezultatą. Pakeitimai yra reorganizuojami labai greitai darbo metu, kad įrengimas dirbtų kaip reikia, visi proceso parametrai yra protokoluojami. Programine įranga aprūpinta informuoti operatorių, kompiuterį darbo kabinete arba pageidaujant, mobilizuoti įvestus duomenis į darbo procesą.

Įrankių dėžė

Apsaugota nuo drėgmės erdvi įrankių dėžė tiesiai priešais operatorius. Visi priedai reikalingi aptarnauti įrenginį ir keturi pjovimo rinkiniai- groteles patalpinti į dėžę yra saugūs, be žalos rizikos, pagal geriausias higienos sąlygas.

 

Lengvai keičiamos darbinės grotelės -  peiliai

Operatorius sugaiš tik 10 sekundžių keisdamas sudėtingą peiliukų sistemą. Ši sistema leidžia kokybiškai supjaustyti netgi labai mažą produkto kiekį. Jūs sutaupote laiką ruošdami įrengimą darbui, jį plaudami ir valydami ir kadangi viskas veikia taip paprastai, Jūs išvengiate aptarnavimo klaidų.

 

Techniniai duomenys SR 2 Turbo

Našumas:                                           iki 3000 kg

Pjaustomo produkto  max ilgis:          500 mm

Kanalo išmatavimai P x A x I  mm:    120 x 120 x 500

Pjūvio ilgis mm:                                  0,5 iki 32

Pjūvių kiekis per minutę:                    160 / 320 (du greičiai)

Pjaunamo produkto temperatūra:      -5°C iki +80°C

Galingumas:                                       3,5 kW

Saugiklis:                                            16 A

Išmatavimai I x P x A mm:                  1550 x 900 (1400) x 1300

Įrengimo svoris:                                  850 kg

 

Pjaustymo grotelės: 5x5, 10x10, 30x30