į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Įrengimai » Rankiniai ir pusiau-automatiniai klipsatoriai
Rankinis universalus klipsatorius TCNV Niro Table Clipper

Šis klipsatorius, užspaudžiantis vienu klipsu, puikiai tinka dešrų, kurių apvalkalas yra dirbtinis, kalogeninis ar natūralus, užklipsavimui. Taip pat jis sėkmingai naudojamas celofaninių paketų, kumpių tinklelių ir kito tipo gaminių užklipsavimui.
 

plačiau
 
Dviejų klipsų klipsatorius DCM

DCM serija yra naujos konstrukcijos, pertvarkytos kaip modulinis įrenginys su pagrindiniais ir papildomais komponentais. Pasirinkus kilpų padavimą ir sujungtas su kimštuvu virsta aukštos kokybės ir vidutinio našumo klipsatoriumi naudojamu gamyboje.

     Šis klipsatorius dirba suspausto oro - pneumatikos pagalba, užspaudžiantis du klipsus vienu metu, puikiai tinka dešrų, kurių apvalkalas yra natūralūs, dirbtinis ar pluoštinis ir kai gaminio skersmuo svyruoja nuo 25 iki 85 mm.

plačiau
 
Pusiau - automatinis dvigubo klipso klipsatorius KDCM

      KDCM serija yra naujos konstrukcijos, pertvarkytos kaip modulinis įrenginys su pagrindiniais ir papildomais komponentais. Pasirinkus automatinį kilpų padavimą ir U klipsų ant ritės variantą šis modelis sujungtas su kimštuvu virsta aukštos kokybės ir didelio našumo klipsatoriumi naudojamu pramonėje.

     Šis klipsatorius dirba suspausto oro - pneumatikos pagalba, užspaudžiantis du klipsus vienu metu, puikiai tinka dešrų, kurių apvalkalas yra natūralūs, dirbtinis ar pluoštinis ir kai gaminio skersmuo svyruoja nuo 25 iki 120 mm.

plačiau