į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Įrengimai » Rankiniai ir pusiau-automatiniai klipsatoriai
Pusiau - automatinis dvigubo klipso klipsatorius KDCM

     KDCM serija yra naujos konstrukcijos, pertvarkytas kaip modulinis įrenginys su pagrindiniais ir papildomais komponentais. Pasirinkus automatinį kilpų padavimą ir U klipsų ant ritės variantą šis modelis sujungtas su kimštuvu virsta aukštos kokybės ir didelio našumo klipsatoriumi naudojamu pramonėje.

     Šis klipsatorius dirba suspausto oro - pneumatikos pagalba, užspaudžiantis dvejais klipsais vienu metu, puikiai tinka dešrų, kurių apvalkalas yra natūralūs, dirbtinis ir pluoštinis apvalkalus kai gaminio skersmuo svyruoja nuo 25 iki 120 mm.

     Pagrinde pagamintas iš nerūdijančio plieno, nuožulnūs paviršiai ir naujo dizaino su laisvai kabančia matricos plokščių sistema atitinka aukščiausius higienos reikalavimus. Atsižvelgiant į tai, pusiau - automatinis įrenginys KDCM komplektuojamas su skaitmeniniu valdymu ir galimybe įsiminti pageidaujamus vartotojo parametrus. Supaprastinta versija be elektroninio valdymo su atmintimi, minimalus elektrinis palaikymas valdomas pniaumo vožtuvų pagalba.

 

Naudojami klipsai:

E 200; E210; E 220; E 230; E 240

G175, G200, G225, 370,390,400

Apvalkalo diametras nuo 25 iki 120 mm

Reikalingas suspausto oro spaudimas: 4 – 6 bar.

Suspausto oro sąnaudos 5,7 Nl

 

Įrenginys: Pagrindinė plokštė su pagalbinėmis plokštėmis iš dešinės ir kairės, pneumatinis klipsų užspaudimas, kreipiančiosios plokštės, smūgio ribotuvas, pneumatinis peilis, šoniniai U klipsų padavėjai, rėmas ant ratukų reguliuojamo aukščio, nerūdijančio plieno Išleidimo latakas, standartinis rinkinys sujungimui su kimštuvu, vienam išleidimo vamzdeliui prilaikymo komplektas su vamzdelių veržle; kimšimo vamzdelis su stabdžių komplektu (diametras pagal pasirinkimą), sujungimo kabelis su kimštuvu, tepimo rinkinys G3/8, Transportavimo pakuotė 1280x900x2000 IPPC.

 

Papildomai:

Su elektroniniu valdymu su skaitmeniniu rodymu, 20 programų atmintimi

Nerūdijančio plieno Išleidimo latakas su velenėliais

Virvučių dėjimo ir kontrolės įrenginys (be elektroninio valdymu)   

Virvučių dėjimo ir kontrolės įrenginys (su elektroninio valdymu)  

U klipsų ant ritės padavimo komplektas (elektr. versija)

Virvės padavimas riestom dešroms